Packaging

Vybavte si vaši kancelář i sklad kvalitním spotřebním a obalovým materiálem. Máme pro vás široký výběr ze kterého si můžete vybírat. V případě že by jste si nevybrali z nabízeného sortimentu rádi pro vás zařídíme zakázkovou výrobu podle vašich přesných představ.

Kancelářský papír:

Bez klasického kancelářského papíru se i v dobé e-mailů obejde málokterá firma. Papír je potřeba na tisk a kopírování nebo tvorbu prezentačních materiálů. Nabízíme kancelářský papír různých velikostí a gramáží pro různá použití.

Obálky a tubusy:

Chrání před mechanickým poškozením, vlhkostí a prachem. Obálky jsou lehké, snadno se používají a jsou spolehlivé. Jsou vhodné pro menší a lehké předměty jako dokumenty, faktury, finance ale i textil. Odlišují se materiálem, rozměrem a cenou. Nedoporučujeme je používat na přepravu ostrých nebo křehkých
předmětů. To platí i pro kartonové tubusy, které umožňují spolehlivě přepravit dokumenty všech formátů. Tubusy jsou vyrobené z recyklovaného papíru a můžete je používat opakovaně.

Etikety:

Pomocí etiket snadno označíte nejen své zboží na prodejně a palety připravené k expedici, ale i regály nebo celá paletová místa. Velmi snadno tak získáte potřebný přehled v prodeji, skladování i přepravě. Etikety se dají snadno potisknout v laserových i v inkoustových tiskárnách. Nabízíme samolepící a nesamolepící etikety všech možných rozměrů, materiálů a barev. Od obyčejných papírových etiket, přes základní fólie až po potravinářské a pro zdravotnictví certifikované materiály. Kromě etiket rovněž nabízíme visačky,
textilní etikety, vstupenky apod.

Pytle na odpad:

Pevné pytle z kvalitního materiálu chrání váš koš před znečištěním a usnadní vynášení odpadků. Podle rozměru koše snadno vyberete velikost sáčků na odpadky. Kromě velikosti se sáčky do odpadkových košů liší barvou (černé, modré, bílé a transparentní) a sílou (od nejtenčích mikrotenových přes pevné až po extra pevné). Záleží jaký odpad do koše nejčastěji vyhazujete.
V nabídce nechybí ani sáčky na odpadky zatahovací, s nimiž se snadno manipuluje. Pytle do koše nacházejí univerzální využití také při provizorní ochraně zboží před prachem a vlhkostí.

Ostatní:

  • Jednorázové nádobí
  • Tašky
  • Toaletní a hygienické potřeby
  • Gumičky
  • Sáčky – HDPE a papírové

Ruční a stretch fólie:

Stretch fólie (průtažné, fixační) jsou mimořádně vhodné pro ochranu vašeho zboží před mechanickým poškozením i vlivy počasí. Plynulým ovíjením výrobků nebo kartonů s výrobky dosáhnete při dostatečném napnutí průtažné fólie pevnou skořepinu, která zboží fixuje proti posunu při dopravě. Obalit můžete různorodé materiály stretch fólie spojuje dobře cihly i PET láhve. Vyrábějí se v různých šířkách, sílách a návinech, nejčastěji 500 a 100 mm a síle 20 a 23 my.

Kartonové krabice a proložky

Krabice z třívrstvé, pětivrstvé nebo sedmivrstvé lepenky. Stěhovací, zásilkové a úložné krabice různých velikostí, od nejmenších až po přepravní boxy, klopové i víkové krabice, archivační krabice, pro uchování papírových dokumentů a šanonů. Dále můžete vybírat také krabice na víno, dortové krabice.

Na objednávku také zařizujeme zakázkovou výrobu kartonových a papírových krabic různých rozměrů, typů a barev. Proložky z třívrstvé a pětivrstvé vlněné lepenky jsou levným a bezpečným řešením pro proložení (profixaci) zboží na paletách. Vlnky v kartonu rovnoměrně rozloží tlak a ochrání zboží proti odření a otlačení. Kartonové proložky jsou snadno recyklovatelné a vytváří jen minimum odpadového materiálu.

Plastové obálky pro přepravu zásilek:

Plastová obálka je vhodná pro přepravu všech zásilek, které nejsou křehké. Tyto obálky dobře poslouží např. internetovým obchodům, které u nich ocení snadnost a rychlost použití. Obálka se výborně hodí pro zasílání nabídek včetně vzorků. Nízká hmotnost obalu šetří vaše náklady na přepravu. Obálky jsou po uzavření odolné proti potrhání. Materiál je šetrný k životnímu prostředí, je neprůhledný a uvnitř černý. Fólie je mechanicky i tepelně odolná – silná 70 µm. Samolepicí chlopeň je opatřena mimořádně silným lepidlem.

Lepící pásky

Vázací pásky, barevné lepicí pásky, maskovací pásky, které se nejčastěji používají při malování, bezpečností pásky i se skrytým textem, speciální lepící pásky, papírové pásky i s vyztuženými vlákny. Prostě lepící pásky různých materiálů, pevností, šířek, barev dle rozličné oblasti použití. Poradíme vám se správným výběrem lepidel (akrylát – do horka, hotmelt – do prašného prostředí…). Zajišťujeme i zakázkovou výrobu potištěných pásek dle Vašich požadavků.

Příslušenství a stroje
  • Odvíječe pásky
  • Etiketovací stroje
  • Tiskárny
Ostatní:
  • Výplňový materiál
  • Ochranné pomůcky